fbpx

Sesja rodzinna Wrocław 📸 Rodzinne sesje zdjęciowe

Sesja rodzinna Wrocław — oferta — cena sesji

Zapraszam Was na przepiękne, pełne emocji, rodzinne sesje fotograficzne we Wrocławiu.

Sesje dziecięce w plenerze — wartość sama w sobie

Cześć, nazywam się Michał Lis i skoro tu jesteście, to nie muszę Was przekonywać o wartości, jaką stanowią fotografie rodzinne. Dziecięca sesja zdjęciowa to świetna pamiątka pokazująca Wasze dzieci i Was w danym momencie życia. Sesję rodzinną można wykonać przy okazji jakiegoś ważnego wydarzenia jak: Chrzest Święty, Komunia Święta, urodziny, rocznica ślubu. Oczywiście ładne zdjęcia rodzinne można wykonać również bez specjalnej okazji!

 

Dlaczego warto robić sobie profesjonalne sesje rodzinne?

W codziennej krzątaninie między pracą a domem często umykają nam momenty z życia rodzinnego. Dzieci rosną jak na drożdżach, zmieniają się z dnia na dzień. I choć zapewne staracie się nadążyć za tymi zmianami, fotografując Wasze pociechy smartfonami, to jednak zawsze ktoś jest poszkodowany i nieobecny na zdjęciach rodzinnych. Znam to z autopsji. Sam ukrywam się za obiektywem aparatu, skrzętnie dokumentując życie naszej rodziny. Mimo wszystko, od czasu do czasu, nawet fotograf wraz ze swoją rodziną musi udać się na sesję rodzinną do kolegi po fachu, by utrwalić kolejny etap z życia rodziny.

Fotografia dziecięca Wrocław

Poznaj fotografa na rodzinną sesję!

Szczegóły oferty - cena - sesja rodzinna Wrocław

2h FOTOGRAFOWANIA w plenerze

Być może uda nam się skończyć sesję szybciej. Wszystko zależy od humorów dzieci.

podczas sesji powstaje więcej zdjęć

Zdjęcia do obróbki wybieracie za pośrednictwem galerii internetowej

20 gotowych zdjęć

Zdjęcia poddane autorskiej obróbce otrzymacie w formie linku do pobrania plików JPG w pełnej rozdzielczości.

cena – 600 zł

Z możliwością dokupienia dodatkowych ujęć z sesji w cenie 10zł/szt.

Galeria internetowa

Dostęp do galerii Internetowej zabezpieczonej hasłem przez 3 miesiące, to łatwy sposób by podzielić się fotografiami rodzinnymi z najbliższymi.

krótki termin realizacji

Gotowe zdjęcia rodzinne w formie cyfrowej 2 do 3 dni od terminu sesji.

Możliwość zamówienia albumu

Piękne zdjęcia rodzinne najlepiej prezentują się w albumie.

OBRAZY NA PŁÓTNIE

Możliwość zamówienia obrazów na płótnie z otrzymanych zdjęć rodzinnych.

Gdzie zrobić sesje plenerowe – Wrocław?

Jeśli marzy się Wam rodzinna sesja zdjęciowa w plenerze, to najwygodniej będzie umówić się w parku. Największy z nich we Wrocławiu, Park Szczytnicki, świetnie się nadaje na sesję. Znajdziemy tutaj dużo wysokich starych drzew, otwarte przestrzenie wyglądające jak naturalne łąki oraz kwitnące drzewa. Alternatywą do parku jest las. Tutaj już wygoda musi zejść na drugi plan. By zrobić sesję w lesie musimy wyjechać z miasta. Sesja rodzinna Wrocław – zapraszam!

Voucher na sesję zdjęciową – fotografia rodzinna Wrocław – sesja z dziećmi na prezent!

Podaruj komuś bliskiemu voucher / kartę podarunkową na rodzinną sesję zdjęciową we Wrocławiu. Efektem sesji zdjęciowej są profesjonalne fotografie dziecięce Waszych pociech oraz wspólne rodzinne ujęcia. Karta podarunkowa jest ważna przez rok od zakupu. Sesja zdjęciowa we Wrocławiu i okolicy to idealny prezent na urodziny, święta czy pod choinkę.

Sesja rodzinna Wrocław – prezent

Obejrzyjcie wykonane przeze mnie zdjęcia rodzinne w plenerze:

Sesja Rodzinna Wrocław – jak się ubrać na sesję rodziną?

Choć zwykle nie narzucam doboru garderoby na sesję, to warto trzymać się kilku prostych zasad dotyczących ubioru na sesji zdjęciowej:

  1. Nie ubierajcie się wszyscy w ubrania o zbliżonych kolorach. Choć można uzyskać ciekawy efekt, jeśli wszyscy będą ubrani na biało, to przy innych kolorach lepiej zachować różnorodność.
  2. Zamiast identycznych kolorów, zdecydujcie się na kolor lub paletę kolorów przewodnich. Dobierzcie ubrania dla wszystkich, by każde z nich zawierało się w tej palecie barw. 
  3. Unikajcie odzieży z wyraźnymi napisami i dużymi kolorowymi nadrukami. Takie elementy bardzo odwracają uwagę od twarzy, a przecież zależy nam na wyeksponowaniu tych uśmiechów!

Spójrz jak może wyglądać sesja dziecięca w lesie - sesja rodzinna Wrocław

sesja rodzinna Wrocław, zdjęcia rodzinne w parku, sesja zdjęciowa w lesie, zdjęcia rodzinne, fotografie rodzinne w lesie, sesja rodzinna w lesie

Sesja rodzinna Wrocław – zdjęcia rodzinne na ścianę w salonie!

Co można zrobić z pięknymi zdjęciami rodzinnymi? Co można zrobić z pięknymi zdjęciami rodzinnymi? Powiesić na ścianach w Waszym domu! Fotografie rodzinne na ścianie w salonie, na klatce schodowej w domu wyglądają po prostu świetnie! Jest wiele możliwości oprawy zdjęć dziecięcych i rodzinnych. Ja wybrałem zdjęcia na płótnie canvas. Naciągnięte na blejtram wydruki zdjęć prezentują się okazale, szczególnie gdy wybierzemy odpowiedni format. Jeśli macie dużo miejsca, proponuję wydruki w formacie 70x100cm, 50x70cm lub 60x90cm. Pozostali powinni być zadowoleni z rozmiarów, począwszy od 20x30cm, poprzez 30x50cm aż po 40x60cm. Rodzinne zdjęcia pięknie przyozdobią ściany Waszego domu.

Zapraszam do rezerwacji terminów na sesje rodzinne.

Telefon: (+48) 785 347 303

This website uses cookies to improve your experience. Cookie Policy