O mnie

O mnie


photo by Jakub Majewski

Kilka słów o mnie – dlaczego śluby?

Cześć! Nazywam się Michał Lis i obecnie mieszkam w Łodzi. Choć ukończyłem filologię angielską, to właśnie wykonywanie zdjęć pochłonęło mnie bez reszty. Fotografia ślubna zainteresowała mnie po raz pierwszy, gdy zobaczyłem zdjęcia ze ślubu córki jednego z lektorów języka angielskiego. To był fragment reportażu ślubnego. Ludzie na tych fotografiach byli naturalni, uśmiechnięci, pochłonięci rozmową, a przy tym rozbawieni. Oglądając te zdjęcia czuło się atmosferę tego dnia. Pomyślałem wtedy, że właśnie tak chciałbym zachować w pamięci nie tylko wspomnienia z wesela czy ślubu ale z każdej ważnej uroczystości rodzinnej.

Zdecydowałem, że na moich fotografiach zawsze będę starał się pokazywać emocje i interakcje między ludźmi. Bo to właśnie Wy i Wasi najbliżsi są najważniejsi w tym dniu. Chcę sprawić by materiał zdjęciowy wykonany w dniu ślubu przywoływał uśmiech na twarzy i pozwalał uronić łezkę nawet dwadzieścia lat od chwili wykonania reportażu ślubnego. Cenię przede wszystkim momenty, potem światło i odpowiedni kadr.

Prywatnie

Mąż, a więc, ślub i wesele widziałem również od Waszej strony i było to bardzo ciekawe doświadczenie – teraz wiem, jak szybko mija ten dzień i jak mało szczegółów się zapamiętuje.  Od 6.08.2017 r. realizuję się jako tata małego Filipa 😉 Jak się domyślacie Filip nie będzie narzekał na brak zdjęć.

Trudno jest pisać o sobie. Dowiedz się co piszą o mnie pary, które mi zaufały.

Sprzęt

Zarówno podczas sesji plenerowych jak i w dniu ślubu pracuję na profesjonalnym sprzęcie marki Canon, pełnoklatkowych aparatach i stałoogniskowych jasnych obiektywach, które pozwalają mi dyskretnie dokumentować wydarzenia tego dnia.

Pamiętajcie! Po weselu suknia ślubna trafi do szafy, kwiaty z bukietu Panny Młodej zwiędną, a po torcie weselnym zostaną tylko okruchy. Pamięć jest ulotna. Dla Was zamknę te chwile w kadry, które przetrwają wiele lat.

Jeśli szukacie fotografa z indywidualnym podejściem i dużym zaangażowaniem, napiszcie do mnie. Spotkamy się i porozmawiamy o Waszym dniu ślubu.


Przewiń do początku
Visit Us On FacebookVisit Us On Instagram