Sportowa sesja zdjęciowa dla marki KEENO, produkującej sprzęt do ćwiczeń to było nielada wyzwanie. Sesja dla KEENO to dwa intensywne dni zdjęciowe,  8 osób pełnych pasji do sportu przed obiektywem i kilka produktów, które miałem sfotografować. Wszystko odbyło się w bardzo klimatycznej siłowni FORMOWNIA w Pabianicach. Cała ekipa zarówno przed obiektywem jak i za kulisami spisała się świetnie. Wykonywanie zdjęć w takim towarzystwie to sama przyjemność. I mimo zmęczenia, na koniec dnia, miałem wielką satysfakcję z całego przedsięwzięcia. A teraz zapraszam do zapoznania się z efektami sesji.

sportowa sesja zdjęciowa

Na pierwszy ognień podczas naszej sportowej sesji zdjęciowej poszły rollery czyli wałki do masażu. Założeniem sesji był zdjęcia w akcji, pokazujące sprzęt sportowy w użytku. Następnie sfotografowałem taśmy do ćwiczeń – power band.

zdjęcia na sportowo sportowa sesja zdjęciowa

Sportowa sesja zdjęciowa nie mogła się obejść bez zdjęcia z ketlami (hantle kettlebell). Do dyspozycji za tło robiła nie tylko klimatyczna cegiełka w głównej części siłowni, ale również surowy beton na ścianach i ogromne okna w salach fitness. Dzięki temu zdjęcia były różnorodne – a to ważne by uniknąć monotonii przy tworzeniu katalogu produktu.

sportowa sesja zdjęciowa sportowa sesja zdjęciowa sportowa sesja zdjęciowa sportowa sesja zdjęciowa

Robiliśmy zdjęcia wszędzie, gdzie się dało, np. część zdjęć powstała w szatni na tle szafek. Po skończonym treningu sprzęt sportowy wraca do torby.

zdjęcia na sportowo

Sportowa sesja zdjęciowa – katalog produktów KEENO

Sesja do katalogu trwała dobrych kilka godzin i mimo, że to nie ja machałem linami, podciągałem się czy wyciskałem kettle, to pod koniec czułem się bardzo zmęczony.

sportowa sesja zdjęciowa

sportowa sesja zdjęciowa

sportowa sesja zdjęciowa wrocław

Mimo, że nad powodzeniem sportowej sesji zdjęciowej dla marki Keeno czuwał cały sztab ludzi, to była ona bardzo wymagająca.

sportowa sesja zdjęciowa wrocław

Czasem drobna sugestia czy też mała zmiana powodowała, że zdjęcie wchodziło na nowy poziom.

zdjęcia na sportowo wrocław zdjęcia na sportowo sportowa sesja zdjęciowa Wrocław zdjęcia na sportowo sportowa sesja zdjęciowa Wrocław sportowa sesja zdjęciowa sportowa sesja zdjęciowa Wrocław zdjęcia na sportowo

Czasem by urozmaicić zdjęcia trzeba zmienić perspektywę np. z żabiej na ptasią.

sportowa sesja zdjęciowa

I te powtórki by piłeczka znalazła się w optymalnym położeniu, a mimika twarzy swobodna i radosna.

zdjęcia na sportowo sportowa sesja zdjęciowa zdjęcia na sportowo sesja sportowa Wrocław zdjęcia na sportowo Wrocław

Sesje sportowe to taka moja druga specjalizacja. Jeśli interesuje Was ta tematyka, zajrzyjcie do innych moich wpisów. Linki zostawiam poniżej: