Motocyklem do ślubu, tak zdecydowali się jechać Alicja i Tobiasz. Wybór był nieprzypadkowy. Jeśli Twoją pasją są jednoślady wyposażone w silnik, a do tego również Twój świat i praca kręcą się wokół motocykli, to z pewnością będziesz rozważać ten środek transportu do przemieszczania się w dniu ślubu. W przypadku Tobiasza nic nie mogło stanąć mu na przeszkodzie w dopięciu swego. Nawet pokiereszowany i unieruchomiony nadgarstek! Alicja musiała na to przystać!

Motocyklem do ślubu – praktyczny poradnik jak przewieźć Pannę Młodą! (z jedną sprawną ręką:)

Czy da się prowadzić klasyczny motocykl wraz z Panną Młodą na pokładzie kiedy Twoja prawa dłoń jest unieruchomiona? Oczywiście, że się da 😉 Trzeba jednak rozwiązać kilka problemów.

Po pierwsze musisz “zapakować” Pannę Młodą do przyczepki (wózka bocznego). Wówczas nie musisz obawiać się, że stracisz równowagę i przewrócisz motocykl. Jeden problem z głowy.


Po drugie, jak zapanować nad manetką od gazu? Zapewne nowicjusz miałby z tym kłopot. Ale nie Tobiasz. Od czego jest lewa ręka?! Trzeba tylko sięgnąć po przekątnej po manetkę od gazu i gotowe!

Jak to wygląda? Mniej więcej tak:

motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

A skoro jedziesz do ślubu na motocyklu to warto zadbać o odpowiednią obstawę, również w drodze do domu Panny Młodej. Zapewne obracając się w środowisku motocyklistów masz wielu znajomych zapaleńców, którzy nie przepuszczą takiej okazji by w garniturach przejechać się po mieście.

motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

Skoro błogosławieństwo mamy za sobą czas pędzić na ceremonię ślubną 😉

motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

Jeśli chodzi o przewiezienie Panny Młodej motocyklem, to nie może to być decyzja last minute. Otóż nie każda sukienka się nada 😉 Musicie więc już na etapie zakupu sukni myśleć o tym, czym pojedziecie do ślubu. Obszerne suknie na kole odpadają!

motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

A więc, w drogę!
motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

Liczna, zmotoryzowana obstawa to podstawa!

motocyklem do ślubumotocyklem do ślubumotocyklem do ślubumotocyklem do ślubu

Czy Wasze zdjęcia ślubne będą inne jeśli zdecydujecie się na przejazd motocyklem do ślubu? Z pewnością! I tutaj muszę nadmienić, że na moich zdjęciach zawsze staram się podkreślić, to co ewidentnie ma dla Was ogromne znaczenie. Dlatego w tym wypadku staram się wkomponować motocykl w wielu sytuacjach, nie zapominając jednak, że to Wy i Wasi najbliżsi są najważniejsi. Zdjęcia nie mogą być pozbawione emocji, no chyba, że to zdjęcia detali czy dekoracji.

motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

motocyklem do ślubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

Chyba nie muszę podkreślać jak radosny był to dzień 😉 Mam nadzieję, że widać to na zdjęciach.

Przejazd motocyklami z kościoła na salę weselną:

Poniżej jeden z moich ulubionych strzałów tego dnia. Jest tutaj ciekawy moment, emocje na zdjęciach, niecodzienna perspektywa i długa ogniskowa obiektywu… jest też motocykl 😉

motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

Również podczas życzeń na świeżym powietrzu motocykl może być ozdobą zdjęć. Czasem na pierwszym, innym razem na drugim planie, bo najważniejsze są emocje!

motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubumotocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu

Wesele – Sala weselna “We Dwoje” Buczek

Cóż, czas porzucić motocykl przed wejściem na salę weselną, bo teraz jest czas na imprezę!
motocyklem-do-slubu-fotograf-slubny-wroclaw-czym-jechac-do-slubu