Sesja sportowa dla Booty Killer to kolejna okazja do współpracy z utalentowaną Martyną Bielawską, czynną zawodniczką i reprezentantką Polski w lekkoatletyce, wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski w trójskoku i skoku wzwyż, a także kilkukrotną reprezentantką Polski na arenie międzynarodowej. W lutym zadebiutował jej autorski program na najnowszych opaskach kinetycznych Booty Killer i właśnie z tej okazji powstała sesja sportowa Booty Killer w Łodzi.

sesja sportowa łódź, sesja fitness, sesja dla trenera personalnego, booty killer, łódź, zdjęcia reklamowe, sesja wizerunkowa, sport, siłownia

Opaski kinetyczne Booty Killer, a sesja sportowa

Można powiedzieć, że po części była to sesja produktowa prezentująca opaski kinetyczne Booty Killer jak i przedstawiająca program treningowy, a więc pokazująca Martynę w akcji. Efektem sesji są zarówno detale jak i zdjęcia ukazujące całą sylwetkę podczas ćwiczeń w otoczeniu typowo sportowym.


sesja sportowa łódź, sesja fitness, sesja dla trenera personalnego, booty killer, łódź, zdjęcia reklamowe, sesja wizerunkowa, sport, siłownia

Jeśli sesja sportowa, to oczywiście mocno kontrastowe oświetlenie, które tak lubię, gdyż pięknie wydobywa sylwetkę i pokazuje mięśnie. Oczywiście światło na nic by się zdało, gdyby przed obiektywem postawić np. mnie 😉 W tym wypadku podział ról był jasny i każda strona wywiązała się świetnie ze swojego zadania 😉 Efekty możecie ocenić sami, ale nadmienię, że współpraca z Martyną to czysta przyjemność.

Wykonaliśmy też kilka zdjęć w ruchu. Martyna cierpliwie i z lekkością powtarzała ćwiczenie, a ja starałem się złapać odpowiedni moment.


Kolejne detale:
Wykorzystując odbicie lustrzane, kontrowe światło sali treningowej w połączeniu ze światłem błyskowym, które doświetliło Martynę udało się uzyskać ciekawy efekt teatralno-sceniczny.

Po więcej szczegółów dotyczących zarówno zakupu opasek jak i programu treningowego odsyłam na stronę http://bootykiller.pl/

Sesja sportowa – Lejdis Bungee

Na koniec wykonaliśmy jeszcze kilka zdjęć dla Lejdis Bungee  pokazujących ćwiczenia na linach bungee. Tutaj liczyła się zwinność Martyny i mój refleks – zdjęcia skoków na linach bungee wymagają wciśnięcia spustu migawki w odpowiednim momencie, by zamrozić ruch.

Jeśli spodobała Ci się sesja sportowa i lubisz klimat takich zdjęć zobacz inne sesje, które wcześniej wykonałem w Łodzi i Poznaniu:

Sesja Pole Dance
Sesja trenerów personalnych
Sesja dla KEENO