Sesja rodzinna we Wrocławiu to świetny pomysł na miło spędzone popołudnie, a na dodatek zabierając ze sobą fotografa, będziecie mięli świetną pamiątkę. Dziś dla odmiany prezentuję sesję rodzinną, którą wykonałem jeszcze jesienią, pod koniec września. Pogoda była idealna, ostatnie dni ciepła i nisko padające promienie słońca sprawiły, że zarówno polana pod lasem jak i las złociły się kolorami jesieni. Miała to być sesja rodzinna w lesie z Agnieszką i Sławkiem oraz ich córeczką. Ponieważ dzieci, mają najmniejszą wytrzymałość i cierpliwość jeśli chodzi o pozowanie, dlatego sesję rodzinną rozpoczęliśmy od portretów maluszka. Dziewczynka okazała się być bardzo radosna i piękne zdjęcia same wyskakiwały z aparatu. Po wykonaniu kilku portretów zabrałem się za zdjęcia wspólne z rodzicami.

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie
sesja rodzinna wrocław, sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Oczywiście każdy rodzic dobrze wie, że czasem ciężko nadążyć za swoimi pociechami, dlatego niezbędna jest cierpliwość i upór. Jeśli nam się udaje uchwyć ten błysk w oczach i tą wewnętrzną dziecięcą ciekawość świata, to efekty są bardzo zadowalające!

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Dla mnie priorytetem na zdjęciach rodzinnych są prawdziwe emocje, szczere uśmiechy i radość dziecka. Przecież tak właśnie chcemy zapamiętać dzieciństwo naszych pociech. Wychowując dzieci spędzamy wspólnie wiele godzin razem. Spacery, wycieczki, wyprawy na plac zabaw, wspólne figle. Bardzo często jedno z rodziców przejmuje rolę osoby dokumentującej wszystkie ważne wydarzenia z życia dziecka, z życia rodziny. Niestety zwykle brakuje nam zdjęć, na których możemy być wszyscy razem, naturalni, uśmiechnięci, pochłonięci sobą. Dlatego od czasu do czasu, warto zaprosić w domowe pielesze fotografa, który z perspektywy obserwatora będzie Wam towarzyszył zapisując na zdjęciach te wspólne wycinki codzienności.

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Jak ten czas szybko leci!

Dzieci dorastają bardzo szybko. Zmieniają się z dnia na dzień. Za kilka lat te zdjęcia będą wspaniałą pamiątką tego ciepłego jesiennego popołudnia spędzonego w rodzinnym gronie. Również dziadkowie uradują się mogąc cieszyć się zdjęciami swoich wnuków. sesja rodzinna wrocław, sesja rodzinna w lesie

sesja rodzinna wrocław sesja rodzinna łódź

Sami najlepiej wiecie, że dzieciom nie wiele potrzeba do szczęścia. Hop! siup! i cała buzia się śmieje!

Dziecięce odkrywanie świata – sesja rodzinna w lesie

Sesja rodzinna może pokazać ciekawość dziecka w odkrywaniu świata. Podnoszenie z ziemi szyszek, zrywanie traw, ochocze dreptanie wśród drzew w poszukiwaniu nowych ciekawych rzeczy. A wszystko jest ciekawe, gdy jest się dzieckiem. Bardzo lubię poniższe zdjęcie ciepłe promienie zachodzącego słońca i mała dziewczynka brodząca w runie leśnym.

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Sesja rodzinna to również pokazanie więzi między rodzicami, a dzieckiem.

Sesja rodzinna we Wrocławiu

sesja rodzinna wrocław sesja rodzinna łódź

sesja rodzinna we wrocławiu, sesja rodzinna w lesie

Agnieszko! Sławku! To była sama przyjemność móc towarzyszyć Wam na tej sesji. Mam nadzieję, że spoglądając na Wasze zdjęcia sesji rodzinnej we Wrocławiu nawet za kilka lat przypomnicie sobie ten ciepły jesienny dzień, kiedy całą rodziną hasaliście po lesie 😉